Oldal kiválasztása

ÁPOLÓKAT, DIPLOMÁS ÁPOLÓKAT keresünk dél-Steiermarkba

Egy idilli környezetben fekvö idösotthonba keresünk dél-steiermarki partnerünk megbízásából kezdéssel

ÁPOLÓKAT, DIPLOMÁS ÁPOLÓKAT
ausztriai elismertetéssel, regisztrációval, B2-es német nyelvtudással

p

Elérhetőség:

mostantól

Az ápolás több mint egy hivatás – egy szívböl jövö feledat!  Új kihívásokat keres? Szakmai tanácsadóként megteremtjük a kapcsolatot Ön és partnereink között.

Az Ön sikeres karrierje a mi célunk!

Az Ön új munkahelye dél-Steiermarkban (20 km-re Fürstenfeldtöl)
A lakosok számára egy zöldövezeti idösotthon áll rendelkezésre, mely az aktivitásra és mozgásra koncentrál. A saját park, biotoppal, a tágas termek, napozóteraszok és világos téli kertek csodálatos munkakörnyezetet kínálnak. 80 gondozó ágy, 16 lakóegység, 6 apartman és két lift, ápolási szint 1-7-ig, gondozandó csoportok mérete kb. 8-10 lakos

Partnerünk ajánlata

  • elkötelezett és professzionális csapatban végzett munka
  • kis lakás (az elsö 3 hónapban ingyenes, azután a bérleti díj megegyezés szerint)
  • egy kollektívszerzödés szerinti fizetés heti 38,5 órára, a szolgálati évek beszámításával EUR 2.433,80 bruttó/hó
  • a végzettségtöl és tapasztalattól függöen magasabb kezdöfizetés lehetséges
  • € 187,42 veszélyességi pótlék, € 39,87 éjszakai pótlék, € 4,59 óránként vasárnap és ünnepnapon
  • 13. és 14. havi fizetés (nyári illetve karácsonyi)
  • 25 nap szabadság / év
  • munkaidömodell: maximum 4 nap egy blokkban

Az Ön feladatai

  • önálló munka az ápolási folyamatoknak megfelelöen kis csapatokban
  • súlypont az ápolásra és a gondozásra fektetve
  • lelkiismeretes ápolás anélkül, hogy különbséget tenne a gondozandók között
  • az ápolási folyamatmenedzsment minőségének és folyamatosságának biztosítása
  • felelősség és önállóság a szakmai elöírásoknak megfelelöen
  • ápolási dokumentáció

Az Ön profilja

  • végzettség az ausztriai egészségügyi törvényeknek megfelelöen vagy végzettsége ausztriai elismertetése (Anerkennung)
  • regisztrációskártya
  • jó német nyelvtudás (min. B2-es szint, ápolási szaknyelv)
  • felelösség és megbízhatóság
  • rugalmasság és motiváció, csapatmunka, jó modor
Az Ön sikeres karrierje a mi célunk

Katalin Payer

+43 670 406 15 36
office@medpersonal.at